Hala modułowa prefabrykowana. Magazymn, usługi...

Magazyn | Sprzedaż | Gdańsk

1 390 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 390 000 PLN
Cena za m2
263 PLN
Powierzchnia
3 000 m2
Pow. działki
3 000 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
14/6342/OHS

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest konstrukcja modułowa hali o powierzchni ok 3000m2.
Konstrukcja budynku prefabrykowana, modułowa.
Budynek zaprojektowano w konstrukcji stalowych powtarzalnych przęseł łukowych, posadowionych na stopach fundamentowych
Ściany obiektu obłożono płytami warstwowymi ściennymi Balextherm Plus 1000 płyta warstwowa wypełniona warstwą pianki poliuretanowej.
Pozostałe informacje zapraszam do kontaktu.


Emmerson Nieruchomości.
Kontakt: Artur Rudy, tel: 516 000 881, artur.rudy@emmerson.pl.
Dział Nieruchomości Komercyjnych

Dodatkowe informacje

Typ hali
Płyta warstwowa
Stan budynku
Dobry
Czujniki dymu
Tak

Zapytaj o ofertę

Artur Rudy

Artur Rudy

Specjalista do spraw Nieruchomości Komercyjnych

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp.z o.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.