Mieszkanie na wynajem Kraków

2 pokoje
50.00 m²
38,00 zł/m2
EMME-MW-60050

1 900 zł

Mieszkanie na wynajem
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty EMME-MW-60050
Powierzchnia 50,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 48,00 m²
Liczba pokoi 2
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku apartamentowiec
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 200 PLN
Balkon balkon
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2011
Plac zabaw tak
Ogrzewanie gazowe
Winda tak
Pomieszczenia
Typ kuchni oddzielna
Liczba łazienek 1

Opis nieruchomości

Bronowice, Zabierzów, Balice, Mydlniki, Akademia Rolnicza, miejsce postojowe

2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym – Kraków, Mydlniki / Bronowice

Mieszkanie w trakcie odświeżenia.

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w 3-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul. Wincentego Weryhy-Darowskiego w Krakowie (Mydlniki).

Opis mieszkania

Mieszkanie składa się z:

  • dwóch osobnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon),
  • oddzielnej kuchni wyposażonej w lodówkę, płytę grzewczą,
  • przedpokoju,
  • łazienki z pralką automatyczną.

Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.
Ogrzewanie indywidualne gazowe – piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania.

Budynek i lokalizacja

  • osiedle ogrodzone,
  • brama wjazdowa na pilota,
  • spokojna okolica z dobrą komunikacją.

W pobliżu przystanki autobusowe linii:
139, 439, 208, 218, 226 oraz nocna 601.

Dogodny dojazd do:

  • Bronowic,
  • Zabierzowa,
  • Balic,
  • Akademii Rolniczej.

Koszty

  • czynsz najmu: 1900 PLN
  • czynsz administracyjny: 290 PLN
  • dodatkowo media: prąd, gaz, woda